znajdz produkt
START   FILOZOFIA FIRMY  KOMENTARZE I OCENY [1689]  NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
  NASZ FACEBOOK  OFERTA HANDLOWA  INSTALACJE  ODSŁUCH I WSPARCIE  GWARANCJA  ALLEGRO  REGULAMIN SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ  PRACA U NAS 

ODSŁUCH I WSPARCIE

1) ODSŁUCH

Przestudiowałeś tony specyfikacji, setki artykułów oraz testów, konsultowałeś się ze znajomymi, ze sprzedawcami w różnych sklepach. Jednak każdy polecał inną markę.

Zastanawiasz się dlaczego ?

Dźwięki słyszalne mieszczą się w granicach 16 Hz- 20 kHz, jednak czułość ucha ludzkiego nie jest jednakowa dla wszystkich częstotliwości, a pełna charakterystyka jest indywidualna dla każdego człowieka. Niby słyszymy to samo, jednak każdy przetwarza odebrane dźwięki względem siebie.

Bardzo indywidualną cechą jest również gust i rodzaj preferowanej muzyki, którą każdy może odbierać w indywidualny sposób.

Oprócz dobrania odpowiedniego sprzętu do pomieszczenia bardzo ważne są Twoje subiektywne odczucia.

Dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy apartamenty odsłuchowe pozwalające na indywidualne przetestowanie sprzętu oraz wsparcie przy podjęciu decyzji po to, aby zakup był satysfakcjonujący oraz w pełni spełniał Twoje oczekiwania.

Niestety tradycja ta w ostatnich czasach zamiera. Ludzie skłonni są ograniczyć wybór do kilku modeli umieszczonych w gazetce popularnej sieci gdzie sal odsłuchowych nie ma lub jest jedna wspólna z ekspozycją handlową, a dźwięk testowanego sprzętu miesza się ze zgiełkiem panującym w markecie. Innym błędem jest myślenie w rodzaju: „skoro kupię droższy model to na pewno będzie grał lepiej”. Mieliby rację gdyby znali swój słuch i wiedzieli czego oczekiwać od dobrego sprzętu audio. W większości przypadków jednak nie mają o tym pojęcia i zakupiony sprzęt nie daje satysfakcji. Po trzecie często popełniane błędy w konfiguracji sprzętu powodują, że w najgorszym przypadku nie wykorzystujemy realnych możliwości zakupionego sprzętu a często on po prostu źle gra.

Pamiętaj, że u nas masz do dyspozycji:

- cały towar jaki mamy w sklepie, a w przypadku wcześniejszego uzgodnienia praktycznie każdy model dostępny na polskim rynku
- szereg dobrze wyposażonych sal z możliwością indywidualnego przygotowywania pod Twoją wizytę w dwóch specjalistycznych sklepach na terenie Warszawy
- odsłuch w warunkach zbliżonych do domowych,
- sympatycznych fachowców tylko do Twojej dyspozycjiApartament odsłuchowy KARAT Media-CentrumApartament odsłuchowy RUBIN Media-CentrumApartament odsłuchowy TOPAZ Media-CentrumRezydencja kinowo-odsłuchowa DIAMENT Media-CentrumSalon odsluchowy SZMARAGD Media-CentrumSalon kinowo-odsluchowy AMETYST Media-Centrum

Standardowy odsłuch trwa godzinę - KOSZT: 50 PLN

Jednak jeśli zdecydujesz się na zakup w ciągu dwóch miesięcy od odsłuchu

ZWRÓCIMY CI PIENIĄDZE WYDANE NA ODSŁUCH TAK WIĘC NIC NIE STRACISZ !

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UMÓWIENIA NA ODSŁUCH !!!


2) TOWARZYSTWO PRZY ZAKUPACH

Z rozmów z klientami podczas instalacji sprzętu, bardzo często wynika następująca konkluzja: fakt, że zdecydowali się na dany model sprzętu był prawie wynikiem przypadku. Prawie, ponieważ świadomie wybrali wzornictwo i zaakceptowali cenę. Decyzję podjęli jednak pod presją kończącej się promocji. Stąd nasz pomysł:
Wybierasz się na zakupy sprzętu, który będzie Ci służył na lata ?!
Wynajmij sobie naszego doradcę aby mógł Ci towarzyszyć i pomóc w podjęciu decyzji.

Jakie to ma zalety:

- nie musisz się znać na sprzęcie – to on się na nim zna. Wystarczy że powiesz mu co dla Ciebie jest istotne.
- zna bieżący rynek i aktualne promocje więc łatwo będzie mu ocenić atrakcyjność wyboru lub cenę
- umie negocjować bo zna zasady rządzące rynkiem RTV, zna marże, wie na jakie ustępstwa dany sklep pójdzie

Standardowe zakupy trwają do 2 godzin - KOSZT: 200 PLN
Każda dodatkowa godzina pracy doradcy: KOSZT: 50 PLN

SPRAWDŹ SAM - ZOBACZYSZ ŻE DORADCA ZAWSZE SIĘ ZWRACA !

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UMÓWIENIA SIĘ Z DORADCĄ RTV NA ZAKUPY !!!


3) WIZJE LOKALNE I KONSULTACJE

Pozytywny efekt końcowy, każdej instalacji zarówno audio jak i audio/video wiąże się zazwyczaj z wcześniejszym przemyśleniem:

- właściwości akustycznych pomieszczenia,
- właściwego doboru sprzętu,
- estetyki rozwiązania,

Te aspekty bardzo silnie na siebie wpływają i co gorsze dla prostoty wyboru bardzo ciężko wskazać co jest bardziej bardziej a co mniej ważne.

PRZYKŁADY:

1)… Domownicy wymyślili kino domowe w salonie. Salon ma 60m2. Pani domu optuje za bardzo dyskretnym rozwiązaniem znikającym optycznie w salonie. Pan domu wręcz przeciwnie, chciałby zakupić duży system właściwy do danego pomieszczenia. W salonie nie ma okablowania, bo Pan nie miał czasu o tym wcześniej myśleć gdy zarabiał pieniądze na dom, a Pani w ogóle nie rozważała tej kwestii, bo była ona bez znaczenia w porównaniu w kolorem ścian. Zapoznanie się z ofertą w sklepach nie wnosi niczego – spór się jedynie zaostrza.

WIZJA LOKALNA: Doradca stwierdza, że co by nie zrobili – to i tak kino w tym pomieszczeniu będzie marne, albo trzeba będzie wykonać szeroko zakrojone prace adaptacyjne, rujnujące wcześniejszy wkład żony.

ROZWIĄZANIE: Podjęta zostaje wspólna decyzja o zakupie dobrej klasy sprzętu stereo, który będzie podłączony do TV i wzmocniony ukrytym subwooferem

2)… jak zawsze tak samo…Domownicy wymyślili kino domowe. Ale jak budowali dom to królowały TV kineskopowe i wtedy to kupili duży 29-cio calowy telewizor, który stanął na honorowym miejscu w kącie salonu. Niestety po kilku latach TV zaczął szwankować i Państwo doszli do wniosku, że przy okazji jego wymiany kupią kino. W salonie znajdowało się już okablowanie 5.0.

WIZJA LOKALNA: Po ocenie możliwości adaptacji istniejącego już okablowania, rodzi się koncepcja przeniesienia TV z rogu pokoju, na centralną ścianę. Tak się dobrze składa, że trzeba będzie położyć tylko jeden przewód, pod listwą przypodłogową.

ROZWIĄZANIE: TV ląduje na centralnej ścianie tuż nad komodą – w miejscu dotychczasowego obrazu. Co więcej TV jest większy bo są na to warunki. Zastosowano trochę tańszy wariant głośników bo i tak istniejące okablowanie byłoby wąskim gardłem dla bardziej zaawansowanych konstrukcji ale za to jest duży TV. Sprzęt został ukryty w komodzie a całość jest sterowana ze wspólnego pilota od TV.

Schemat postępowania wg standardu Media-Centrum jest następujący:

- umówić się z doradcą w miejscu instalacji na wizję lokalną,
- po 2-3 dniach - potrzebnych obydwu stronom na przemyślenia, wygospodarować godzinę czasu na konsultacje.
- zamówić ofertę zawierającą 2-3 warianty

Wizja lokalna doradcy trwa standardowo 1 godzinę KOSZT: 150 PLN
Każda dodatkowa godzina pracy doradcy: KOSZT: 100 PLN

PRZEKONAJ SIĘ ŻE WIZJA LOKALNA Z UDZIAŁEM NASZEGO DORADCY JEST DOBRYM ROZWIĄZANIEM PROBLEMU ADAPTACJI SPRZĘTU W TWOIM DOMU !

 SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU UMÓWIENIA SIĘ Z DORADCĄ RTV NA WIZJĘ LOKALNĄ !!!

 
Copyright (c) 2016 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone